Yogaist

Zuhal Özyurt

5
Adres: Ömer Rüştü Paşa Sokak Çağ Apt. No.32 D.2
Semt: Beşiktaş
Şehir: İstanbul
Ülke: Türkiye
Harita:
Mobil Telefon: 0 531 712 70 13
limbleo@yahoo.com
Website: Website Title
Çalışma Günleri:
  • Pazartesi
  • Salı
  • Çarşamba
  • Perşembe
  • Cumartesi
  • Pazar

 

 

Zuhal Özyurt ( Adarspal Kaur ) hakkında

Kundalini Research Instutite (KRI) 580 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitimini tamamlayan Zuhal, Gurmukh Kaur Khalsa’dan ilk uzmanlık programını aldı. 2011’de YogaSala Sarah Powers Yoga’nın Özü - Yin ve Yang Yoga, 2013’te Hart Lazer Yoga’da Güvenli Eğitim Uzmanlaşma ve 50 Saat Neval Aras ile Anatomi Eğitimi programlarını tamamladı. 1.5 yıl gökyüzü enerji hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde Astroloji etkinliğine alarak devam etti. Roger Woolger Instutite’sine bağlı Juanita Puddifoot liderliğinde Derin Anı Süreci Terapi eğitimi temel 4 modül’ü tamamlayan Zuhal, halen Rumen Yankulov ile Meditatif Aile Dizimi Sergisi Terapist Uzmanlaşma etkinliğine devam ediyor.

2015 yılında Uluslararası 220 Saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlaşma programı organize ederek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde uzmanların olmasını sağladı ve 1 yıl stajerlik yaptı. Aquarian Trainer Academy’e devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur  ile mentorluk programı ve asistanlığına devam ediyor. Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı terapileri uyguluyor.
 İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga ve Meditasyon tanıtımını, kurs ve eğitimlerini İstanbul ve dışındaki şehirlerde gerçekleştiriyor. Tatil ve transform içerikli yoga kampları düzenliyor. YogaŞala ve Kundalini Yoga HoMe StüDyo’da Kundalini Yoga ve Meditasyon derslerini sürdüyor.

YogaUni sitesinde uzaktan dahi olsa sizlerle Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersleri yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyor!

www.zuhalozyurt.com

 

KRI Sertifikalı Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmeni
Yin Yoga
Bilinçaltı Arınma Seansları

Evrensel Enerji Terapist

Stil:
  • Kundalini
Uzmanlık Alanı:
  • Meditasyon
Eğitmeni: Kundalini Yoga ve Meditasyon / Yin Yoga
Eğitim Aldığı Kurum: Kundalini Research İnstutite
zu
Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query=zuhal+ozyurt