Ebru Şinik


EBRU ŞİNİK KİMDİR ?

Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı / Chopra Center Perfect Health Instructor

 

“Chopra Center”  eğitmenlerinden, Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik, Yükselen Çağ  Wellbeing Merkezi’nin kurucusu ve lider  danışman ve eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını, ‘hayatlarımızı daha huzurlu, daha sağlıklı, daha mutlu ve  tatminkar bir şekilde yaşamamıza destek veren,  modern tıp ile sentezlenmiş kadim teknikleri günlük rutinimize kolaylıkla ekleyerek, yaşam kalitemizin yükselmesini sağlamaktır’ diye özetlemektedir.

“Mind-Body Medicine” (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini üreten Şinik,  “İyi Ol, Mutlu Ol” ve “Daha İyi Yaşamak İçin” sloganları çerçevesinde  “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Nefeste Saklı Hayat ile Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri isimli iki kitabı ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca “Şahsa Özel Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanlığı” hizmetleri vermektedir.

 

www.yukselencag.com / www.ebrusinik.com    / www.nefestesaklihayat.com / www.ayurvedikyasam.com 
Eğitim Aldığı Kurum :
Chopra Center

Eğitmenleri :

Yogik Soy Ağacı :

Soy Taşıyıcı Eğitmeni :
Deepak Chopra, Vasant Lad, David Frawley, Suhas Kshirsagar

Stil :
Diğer

Çalışma Günleri:
Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cumartesi | Pazar
Adres:

Bilim Sokak No:5 Sun Plaza
Maslak
Istanbul

Turkey

İletişim:

Telefon: 2123655503
Mobil Telefon: +905332965066
E-posta: ebrusinik@yukselencag.com
Website:Kategori: Egitmen