Ece Nur Ateş


  10 yaşında tiyatroyla tanışıp, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimler alarak, profesyonel olarak tiyatro çalışmalarına başladı. 2012 yılında Beykent Ünivesitesi Oyunculuk ve Sinema-TV Bölümlerinden mezun oldu. 8 yaşında tanıştığı ve hep hayatında yer verdiği dansa Aytunç Bentürk Dans Akademisi’nde eğitim alarak devam etti. 16 yaşında gönüllü üyesi olduğu bir sivil toplum kuruluşunda 8 yıl boyunca çocuklar için bilinçlendirme tiyatrolarında metin yazarlığı, yönetmenlik ve eğitmenlik; çocuklar ve yetişkinler için sosyal sorumluluk ve insani yardım projelerinde yöneticilik yaptı.

   Okulu bittiğinde bir yandan oyunculuk ile ilgili çalışmalar yaparken bir yandan da yaşadığı dünyanın güzelliklerini koruyabilme hayaliyle, çocuklarla ilgili çalışmalar yapmaya devam etti. Çocuk Tiyatrosu yapmasının yanı sıra; ‘Orff, Dans, Çocuk Psikolojisi, Hikaye Anlatıcılığı, Yaratıcı Yazarlık, Çelen Arıman 200 Saatlik Yoga Hocalık Eğitimi ve 100 Saat Yin Yoga Hocalık Eğitimi , Yogacici’de Çocuk Yogası ve Aile Yogası Eğitmenliği, Çağdaş Drama Derneği’nde Yaratıcı Drama Eğitmenliği’ eğitimleri aldı ve bu alanlar da Türkiye’nin pek çok yerinde çocuklarla atölyeler, eğitimler, çalışmalar yaptı.

   Şimdi; oyunculuk yapmaya devam ederken, hem yoga dersleri veriyor hem de çocukların dünyayı güzelleştirebilecek sevgiye, hayal gücüne, yaratıcılığa sahip olduklarını biliyor ve onlarla birlikte keşfetmeye, öğrenmeye, hayaller kurmaya devam ediyor.
Eğitim Aldığı Kurum :
Yol Yaşam Stüdyosu, YogaCici

Eğitmenleri :

Yogik Soy Ağacı :

Soy Taşıyıcı Eğitmeni :
Çelen Arıman, Başak Yüksel

Stil :
Hatha | Yin Yoga

Çalışma Günleri:
Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cuma | Cumartesi | Pazar
Adres:

48. Ada
Ataşehir
İstanbul

Türkiye

İletişim:

E-posta: ecenurates@hotmail.comKategori: Egitmen